"Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був святом свободи, і революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина в гімназії відбувся виховний захід під гаслом «День гідності та свободи».
![](/_tbkp/IMG_20191121_135803.jpg) ![](/_tbkp/IMG_20191121_135436.jpg) ![](/_tbkp/IMG_20191121_135331.jpg) ![](/_tbkp/IMG_20191121_134730.jpg)
|